Kronikë e zezë

Sulmohet nga një tufë qensh endacakë një grua në Ferizaj

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Një grua në Ferizaj është sulmuar nga një tufë qensh endacakë të premten, njofton Policia e Kosovës.

Sipas njoftimit, viktima ka marrë trajtim mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jetë.