Kronikë e zezë

Arrestohet një pjesëtar i FSK-së, dyshohet se sulmoi bashkëshorten e tij

 

Një pjesëtar i Forcës së Sigurisë së Kosovës është arrestuar për dhunë në familje në Gllogoc.

Policia e Kosovës njoftoi se pjesëtari sulmoi bashkëshorten e tij të premten dhe më pas ka kanosur edhe zyrtarët policorë.