Kronikë e zezë

Në Prishtinë, një grua raporton se është dhunuar nga ish i dashuri

 

Një grua në Prishtinë ka raportuar se ish i dashuri e ka sulmuar fizikisht dhe më pas dhunuar.

Policia e Kosovës në raportin e saj të premten ka bërë të ditur se viktima është dërguar për ekzaminim mjekësor, ndërsa i dyshuari gjendet në arrati. Rasti po hetohet.