Kronikë e zezë

Arrestohet burri në Lipjan që privoi nga liria ish të dashurën

Foto: Ilustrim
 

Në Lipjan është arrestuar një person për “privim të kundërligjshëm të lirisë”.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, i dyshuari ka sulmuar dhe e ka privuar nga liria ish të dashurën e tij.