Kronikë e zezë

Dy të arrestuar në Kamenicë për organizim të lojërave të fatit

 

Dy persona janë arrestuar në mbrëmjen e së premtes në Kamenicë nën dyshimin për veprën penale të organizimit të skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm.

Siç ka njoftuar policia, në një lokal në këtë komunë janë konfiskuar: Një kompjuter, një printer, një televizor, 200 euro, fatura dhe roletë letre.