Kronikë e zezë

Gjilanasi blen ekskavator dhe nuk e paguan, arrestohet

Foto: Ilustrim
 

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, në fshatin Zhegrovë të Gjilanit, pasi që i njëjti e kishte blerë një ekskavator nga viktima mashkull kosovar, dhe më pas duke e vënë në lajthitje nuk i kishte paguar paratë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.