Kronikë e zezë

Kapet shqiptari që u arratis nga burgu në Greqi

 

Policia greke ka arritur ta kapë shqiptarin e ri që ishte arratisur nga një burg në Greqi.

I riu mundi të largohet nga qelia e një burgu në Akropoli të Greqisë, ndërsa policia shpërndau me shpejtësi fotot e tij dhe nisi ndjekjen.