Kronikë e zezë

Një e mitur nga Ferizaj shtatzënë, arrestohet e lirohet i dyshuari për bashkëjetesë

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Është arrestuar një person në Ferizaj pasi dyshohet se ka bashkëjetuar me një të mitur. Kjo e fundit, sipas Policisë, ka shkuar për të lindur në repartin e gjinekologjisë.

I dyshuari është liruar pas intervistimit dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.