Kronikë e zezë

Rrihen mes veti vëllezërit kosovarë në Mitrovicë

Foto: Ilustrim
 

Janë arrestuar dy vëllezër në Mitrovicë të Jugut, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje, janë kanosur dhe përleshur fizikisht në mes vete.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.