Kronikë e zezë

Vdes një person në Han të Elezit pasi u godit nga një veturë

 

Një person ka vdekur në Han të Elezit pasi është goditur nga një veturë.

Sipas njoftimit, i dyshuari nga pakujdesia ka goditur këmbësorin, viktimë mashkull kosovar dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.