Kronikë e zezë

Zhduket një person në Fushë-Kosovë

 

Një person ka raportuar të shtunën në Polici se i biri i tij ka dalë nga shtëpia më 26 nëntor dhe nuk është kthyer më.

Policia e Kosovës është duke e hetuar rastin.