Kronikë e zezë

Zhduket një e mitur në Prizren

 

Një vajzë e mitur është zhdukur në Prizren.

Policia ka njoftuar se babai i vajzës ka njoftuar se ajo ka dal nga shtëpia të martën dhe nuk është kthyer më.