Kronikë e zezë

Në Ferizaj, një person nën ndikim të alkoolit shkaktoi aksident zinxhiror në semafor

Foto: Ilustrim
 

Policia e Ferizajt ka arrestuar një person të mërkurën mbrëma, pasi shkaktoi aksident teksa po drejtonte veturën në gjendje të dehur dhe me këtë rast pati edhe të lënduar.

Aksidenti ndodhi rreth orës 23:00 në rrugën “Rexhep Bislimi”