Kronikë e zezë

Dy të lënduar në një aksident trafiku në Mitrovicë

 

Dy persona janë lënduar në një aksident trafiku në Shupkovc të Mitrovicës.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka konfirmuar se në aksident janë përfshirë dy vetura dhe dy persona kanë marrë lëndime trupore.