Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Ferizaj, sulmoi familjarët

Foto: Ilustrim
 

Është arrestuar një person me probleme mendore në Ferizaj pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht anëtarët e familjes.

Sipas njoftimit policor, rasti ka ndodhur të hënë në ora 08:00, dhe i dyshuari ka shfaqur shenja agresive, me ç’rast është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK, në repartin psikiatrik.