Kronikë e zezë

Nga pakujdesia shkrepi pushkën dhe qëlloi në kokë familjarin, arrestohet i dyshuari

 

U arrestua një person në Prishtinë pasi nga pakujdesi shkrepi pushkën ajrore dhe qëlloi në kokë një familjar të tij, të mërkurën.

Sipas njoftimit të Policisë, viktima është jashtë rrezikut për jetë.