Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një person në Pejë

 

Një person është gjetur i vdekur në qytetin e Pejës të dielën në orën 17:53.

Policia ka njoftuar se ekipi mjekësor ka dalë në vend të ngjarjes dhe ka konstatuar vdekjen, derisa trupi është dërguar në IML për obduksion.