Kronikë e zezë

Gjakovë, burri në gjendje të dehur sulmon gruan dhe fëmijët e tij

 

Një person është arrestuar nga Policia në Gjakovë për shkak se ka ushtruar “dhunë familjare”.

I njëjti dyshohet se në gjendje të dehur ka sulmuar fizikisht gruan dhe dy fëmijët e tij, sipas Policisë.