Kronikë e zezë

Ndalohen dy persona për kontrabandë me mallra

FOTO: KOHA/Ilustrim
 

Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë pasi tentuan të fusnin ilegalisht mallra të ndryshme në Kosovë në pikën kufitare në Bërnjak.

Policia ka njoftuar se ka ndaluar dy persona, N.T. dhe D.M., të cilët ishin në traktorin që po kontrabandonte mallra.