Kronikë e zezë

Gjendet e vdekur një grua në Ferizaj

Foto: Ilustrim
 

Një grua nga Ferizaj është gjetur ka ndjenja të enjten në orën 15:56. Policia e Kosovës ka njoftuar se për rastin është informuar emergjenca ku ka dalë në vend të ngjarjes dhe ka konfirmuar vdekjen e viktimës.

Trupi i saj është dërguar për obduksion.