Kronikë e zezë

Vushtrriasi ushtron dhunë ndaj gruas dhe fëmijëve, i gjendet arma me 21 fishekë

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është arrestuar një person në Vushtrri për shkak se kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të saj.

Sipas njoftimit, në shtëpinë e të dyshuarit është gjetur dhe sekuestruar një armë zjarri me 21 fishekë.