Kronikë e zezë

Ngacmohet seksualisht një grua në Suharekë

Foto: Ilustrim
 

Një grua në Suharekë është ngacmuar seksualisht nga një person i dyshuar të dielën. Policia ka njoftuar se lidhur me rastin janë njoftuar autoritetet dhe njësitë relevante.

Rasti është raportuar në orën 15:30.