Kronikë e zezë

Gjuajtje me armë zjarri në një aheng familjar në Prizren

Foto: Ilustrim
 

Pas disa të shtënave me armë zjarri gjatë një ahengu familjar në fshatin Krushë e Vogël në Prizren, nga i dyshuari mashkull kosovar është sekuestruar një pistoletë me një fishek dhe një gëzojë.

Me venim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.