Kronikë e zezë

Arrestohen tre persona në Vushtrri

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka arrestuar sot tre persona në Ropicë të Vushtrrisë nën dyshimin se kanë kryer veprat penale shkaktim i rrezikut të përgjithshëm, kanosje dhe armëmbajtje pa leje

Arrestimi i K.M. (25), T.G. (37), Rr .G. (30), shtetas kosovarë, ka ndodhur me urdhër nga Gjykata Themelore në Mitrovicë, dega në Vushtrri.