Kronikë e zezë

Policia arreston dy persona që gjuajtën me armë në aheng familjar

 

Policia e Kosovës në Ferizaj ka arrestuar dy persona të cilët kanë gjuajtur me armë gjatë ahengjeve familjare, në Ferizaj përkatësisht Han të Elezit.

Në cilësinë e provave materiale janë sekuestruar dy armë zjarri dhe dy karikatorë me disa fishek.