Kronikë e zezë

Përleshje mes 9 personave në Podujevë

Foto: Koha / ilustrim
Foto lustrim
 

Një përleshje ku ishin të përfshirë dy familje ku ishin të përfshirë 9 persona ka ndodhur një ditë më parë në Podujevë. Sipas raportit zyrtar të policisë ata kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me një karikator me 7 fishek dhe një shkop.