Kronikë e zezë

Aksident zinxhiror afër Fushë-Kosovës, i përfshirë edhe një autobus

 

Një aksident ku janë përfshirë disa automjete ka ndodhur mëngjesin e sotëm afër Fushë-Kosovës.

Sipas fotografive që kanë ardhur në adresën e Kohës, shihet se në aksident përveç dy veturave dhe një kamionete, është i përfshirë edhe një autobus.