Kronikë e zezë

Aksident në rrugën Lipjan-Janjevë, lëndohet një person

 

Një person ka mbetur i lënduar në një aksident trafiku në rrugën Lipjan-Janjevë. Aksidenti ka ndodhur të premten në orën 14:00, ku është përfshirë një veturë.

“Si pasojë e aksidentit një person ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për trajtimin e nevojshëm mjekësor. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të këtij vetaksidenti”, thuhet në njoftimin policor.