Kronikë e zezë

Ekstradohet nga Belgjika kosovari i dyshuar për vrasje të rëndë në tentativë

Foto: Ilustrim
 

Një i dyshuar kosovar është ekstraduar nga Belgjika, të premten.

Ai dyshohet për grabitje dhe vrasje të rëndë në tentativë, njoftoi Policia e Kosovës.