Kronikë e zezë

Arrestohen dy të dyshuar për grabitjen e një filiali telefonik në Pejë

FOTO: KOHA/Ilustrim
 

Policia e Kosovës të dielën ka arrestuar dy persona, A.H. i lindur në vitin 1996 dhe D.T. i lindur në vitin 2001, si të dyshuar për grabitjen e një filiali telefonik në Pejë më 5 maj.

Dy të dyshuarit kishin grabitur nga arka shumën prej 350 eurove.