Kronikë e zezë

Gjendet pa shenja jete një person në Istog

depresioni
 

Është raportuar se një person mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij, në fshatin Sine të Istogut.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore dhe mjeku i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës.