Kronikë e zezë

Gjendet një grua e vdekur në Kamenicë

 

Një person nga fshati Muqiverc i Kamenicës ka raportuar se bashkëshortja e tij, është gjetur pa shenja jete në një objekt përcjellës afër shtëpisë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore, ekipi i QKMF-së dhe prokurori i shtetit.