Kronikë e zezë

Vdes një person në Mitrovicë pas rrokullisjes me traktor

Vdes një person në Mitrovicë pas rrokullisjes me traktor
 

Një person ka vdekur në fshatin Vërrnicë të Mitrovicës pas një vetaksidenti me traktor.

Sipas njoftimit nga Policia, drejtuesi derisa ishte duke drejtuar traktorin, dyshohet se ka humbur kontrollin, dhe ka dalë jashtë rrugës duke u rrokullisur dhe për pasojë ka pësuar lëndime vdekjeprurëse.