Kronikë e zezë

Një e mitur merr ndihmë mjekësore në Urgjencën e Prizrenit, dyshohet se është dhunuar

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se një e mitur ka kërkuar ndihmë mjekësore në Urgjencën e Spitalit të Prizrenit pasi dyshohet se është dhunuar.

E mitura është dërguar në Spitalin Rajonal ku ka pranuar trajtimin mjekësor dhe mbetet për t’u bërë ekzaminime të tjera.