Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Hajvali

Foto: Ilustrim
 

Një vajzë është zhdukur në Hajvali që nga dita e martë.

Policia e Kosovës ka raportuar se të mërkurën (dje) babai i vajzës ka njoftuar se vajza është larguar nga shtëpia të martën dhe se nuk dihet vendndodhja e saj. Policia është duke u marrë me rastin.