Kronikë e zezë

Aheng familjar në Klinë, arrestohet një person pasi gjuajti me armë zjarri

Aheng familjar në Klinë, arrestohet një person pasi gjuajti me armë zjarri
 

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar në Klinë, pasi që i njëjti gjatë një ahengu familjar ka shtënë me armë zjarri.

Ne vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar arma Ekol Special me një karikator dhe 13 gëzhoja.