Kronikë e zezë

Zhduket një person në Shtime

Zhduket një person në Shtime
 

Një person nga Shtimja ka njoftuar se viktima mashkull shqiptar që nga ora 10:00 e ditës së shtunë është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij.

Policia po e heton rastin.