Kronikë e zezë

Grua e burrë gjenden të vdekur në Shqipëri, njëri nga ta ishte i djegur

Grua e burrë gjenden të vdekur në Shqipëri, njëri nga ta ishte i djegur
Foto: TCH
 

Në fshatin Manskuri të Kavajës dy persona u gjetën të vdekur. Një grua është gjetur e vdekur brenda një makine tërësisht të djegur, ndërsa bashkëshorti i saj u gjet i varur në pemë.

Policia e Shqipërisë kanë dalë në vendngjarje dhe po hetojnë rastin.