Kronikë e zezë

Një grua theret me thikë nga bashkëshorti i saj në Gjakovë

depresioni
 

Një grua është therur me thikë nga bashkëshorti i saj në Gjakovë.

Lajmin e ka bërë të ditur policia në Gjakovë, e cila ka thënë se viktima është dërguar për tretman mjekësor, pas ka marr lëndime në qafë dhe dorë.