Kronikë e zezë

Arrestohet një i dyshuar për dhunë në familje dhe tentim vetëvrasje

Arrestohet një i dyshuar për dhunë në familje dhe tentim vetëvrasje
 

Është arrestuar një person në Rahovec i cili dyshohet për veprat “tentim vetëvrasje” dhe “dhunë në familje”.

I njëjti sipas Policisë është ndaluar për 48 orë, ndërkaq rasti ka ndodhur më 4 mars.