Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një person në Graqanicë, në vendin e ngjarjes kishte disa armë

Gjendet i vdekur një person në Graqanicë, në vendin e ngjarjes kishte disa armë
 

Është gjetur i vdekur një person në Graqanicë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:25 të premten, ndërsa njësitetet policore në vendin e ngjarjes pos që e kanë gjetur një burrë kosovar pa shenja jete, kanë gjetur edhe në një objekt ndihmës dy karikatorë të mbushur të armës AK-47, një minë trombllonike, dy bajoneta dhe pajisje për pastrim të armëve.