Kronikë e zezë

Zhduket një grua në Vushtrri

 

Një grua në Vushtrri është raportuar e zhdukur. Sipas njoftimit nga Policia, viktima është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet se ku ndodhet.

bën të ditur se rasti ka ndodhur më 27 shkurt, ndërkaq njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.