Kronikë e zezë

Aksident me të lënduar në Rahovec

Aksident me të lënduar në Rahovec
Foto: RahoveciPost
 

Në hyrje të Rahovecit të premten në mesditë ka ndodhur një aksident, ku kanë mbetur të lënduar tre persona, dy shoferë dhe një pasagjer, të cilët janë dërguar në spitalin e Emergjencës në Gjakovë, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Si pasojë e këtij aksidenti ka ardhur kur vetura tentoi një tejkalim dhe u përplas me një veturë tjetër në përballëkalim.