Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Prizren, grabiti një zinxhir ari

Arrestohet një person në Prizren, grabiti një zinxhir ari
Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar pasi dyshohet se me forcë i ka grabitur një zinxhir ari një gruaje në Prizren.

Gjatë arrestimit të tij, njësitet policore kanë gjetur dhe konfiskuar edhe një mjet të mprehtë.