Kronikë e zezë

Policia po e heton një rast vdekjeje në Strellc të Epërm

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë rreth orës 22:00, disa kalimtar kanë gjetur të shtrirë në rrugë një person në fshatin Strellc të Epërm të Deçanit dhe e kanë dërguar atë në Spitalin e Pejës.

Vdekja e personit është konstatuar nga mjekët në spital.