Kronikë e zezë

Plagoset një person në Prishtinë

Plagoset një person në Prishtinë
 

Një person është plagosur me armë zjarri në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Prishtinë.

Siç ka bërë të ditur Policia për Kohën ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 12:30, duke shtuar se menjëherë pas marrjes së këtij informacioni në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet e nevojshme policore, të mbështetura edhe nga njësiti rajonal për hetimin e krimeve si dhe njësitë e tjera për ekzaminim të vendngjarjes.