Kronikë e zezë

Sekuestrohet një revole në Prishtinë

Sekuestrohet një revole në Prishtinë
 

Policia e Kosovës ka ndaluar një person në Prishtinë në orët e mëngjesit, ndërsa i është gjetur një revole e tipit EKOL dhe tre fishekë.

Poliica e Kosovës ka njoftuar se rreth orës 3 të mëngjesit në rrugën “Mark Isaku” është ndaluar një veturë e tipit Smart, në të cilën gjendeshin dy persona. Gjatë kontrollit te pasagjeri F.O. 50-vjeçar është gjetur revole e tipit EKOL dhe tre fishekë.