Kronikë e zezë

Grabitja e 3000 eurove në hotelin në Graçanicë, arrestohet një i dyshuar tjetri në kërkim

Grabitja e 3000 eurove në hotelin në Graçanicë, arrestohet një i dyshuar tjetri në kërkim
 

Policia e Kosovës ka arrestuar në Graçanicë një të dyshuar për grabitje të armatosur ndërkohë që një tjetër është shpallur në kërkim.

Policia ka ndërmarrë dy operacione të bastisjes me ç‘rast ka arrestuar të dyshuarin H.B. 22 vjeç, shtetas i Kosovës për të cilin ekziston dyshimi se i njëjti ka qenë i përfshirë në rastin e grabitjes së armatosur kur dy të dyshuar të armatosur dhe të maskuar kishin grabitur mbi tre mijë euro para të gatshme nga një hotel në Graçanicë.