Kronikë e zezë

Vidhen 33 laptopë në një lokal në Ferizaj

Vidhen 33 laptopë në një lokal në Ferizaj
 

Më shumë se tridhjetë laptopë të llojeve të ndryshme janë vjedhur të hënën në një lokal në Ferizaj.

Siç njofton Policia e Kosovës përmes një raporti, persona të panjohur kanë hyrë më forcë në një lokal dhe aty kanë vjedhur tridhjetë e tre laptopë.