Kronikë e zezë

Gjendet e vdekur një grua në Pejë

Gjendet e vdekur një grua në Pejë
 

Një grua është gjetur e vdekur në banesën e saj në Pejë të hënën.

Siç bëhet e ditur nga raporti i Policisë njësitë përkatëse dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konfirmuar vdekja e viktimës.